Vimperské Noviny bude tisknout jiná firma

0 785

Myslím že každý z nás zaznamenal že po změně vedení proběhli i velké personální změny v různých odborech města. Zda to byli změny k lepšímu nebo pouze dosazení kamarádů se dozvíme postupem času. Ovšem změna firmy která bude tisknout Vimperské Noviny je v celku zarážející.

Po zhruba 25 let Vimperské Noviny tiskla firma S-TISK Vimperk s.r.o. pana ing. Ladislava Štěrby který dle získaných informací je tiskl doslova za pakatel a zbytek nákladů dával ze své vlastní kapsy. Ovšem rada města Vimperk se rozhodla s touto firmou rozvázat smlouvu a nahradit ji jinou firmou.

Máme opravdu veliké pochybnosti o tom že by jiná firma byla natolik ochotná a vydávala Vimperské Noviny levněji než tomu bylo doposud. Opět to vyznívá jako kamarádství a snaha o to někomu něco dohodit jenom protože je radní. Inu necháme na vás čtenářích aby jste si udělali vlastní názor.

Komentáře
Nahrávám ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím Další informace