Excelentní práce kastelána na Zámku Vimperk

0 670

Tento víkend jsem měl možnost navštívit ikonu našeho města, Vimperský zámek, a pohovořit s kastelánem Vojtěchem Brožem. Práce na zámku probíhají v plném proudu i o víkendech. Pan Brož společně se svým týmem investuje většinu svého času, aby rekonstrukce probíhala podle plánu a profesionálně.

Musím uznat, že jsme velice nadšení, že konečně někdo vzal práci kastelána za správný konec a začal ikonu Vimperka pod vedením Národního památkového ústavu opravovat. Ještě více mne těší, že práce probíhají formou subdodavatelů a ti jsou často vybíráni z místních podnikatelů a živnostníků. Myslím, že vedení města by se mělo k panu Brožovi chodit učit.

Dohodli jsme se, že budeme s Vimperským zámkem spolupracovat a zveřejňovat průběh stavby, aby měl každý možnost vidět, jak skvělá a profesionální práce se na našem zámku provádí.

Postupem času společně s týmem pana Brože zveřejníme i něco z historie zámku a budeme zámek maximálně podporovat, aby rozkvétal a přitahoval další a další návštěvníky.

Autor: Lukáš Blaschko

Komentáře
Nahrávám ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím Další informace