Kontrola z ministerstva vnitra na městě

0 275

Absolutním populismem bychom způsob, jak byla veřejně podána zpráva o kontrole ministerstva, která proběhla na městě Vimperk. Kontrola byla nazvána jako hloubková. Tato kontrola byla ovšem pouze administrativní, přesto bychom řekli velice účinná.

Nejsme si úplně jisti, zda to byl něčí záměr, či zda se jednalo z ministerstva vnitra o nějakou novou rutinu, která se týká kontrolování úřadů. I přesto oceňujeme, že právě ministerstvo navštívilo naše město a udělalo aspoň namátkovou kontrolu administrativy.

 

Naše redakce je složena z mnoha obyčejných občanů a má tak možnost se pohybovat mezi širokou škálou lidí z našeho města. Smutnou zprávou tak je, že mnoho lidí vyjadřuje nesouhlas s aktuálním vedením a doslova se bojí veřejně něco říci ze strachu, že jim město začne házet klacky pod nohy. To přivádí k otázce proč si toto občané vůbec myslí. Je to snad ze zkušeností?

Zanechte komentář

Vaše mailová adresa nebude zobrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím Další informace